0

APP

Dzisiaj nietypowo, gdyż waszym uszom prezentujemy pierwszoligowy projekt hiphopowy. Już pierwsze wzmianki o APP zapowiadały się mocno ciekawie, pikanterii dodawał fakt iż do końca nie wiadomo było ktojestkto przy produkcji tegoż projektu. Już oczywiście wiadomo (a sprawne ucho pewnie po części już wyłapało) że APP to panowie Wojciech Męclewski i Krzysztof Majchrzak – kim oni są na scenie polskiego hip hopu już sobie wyguglujecie sami, przecież nie podamy wam info na tacy ot tak po prostu.

Najważniejsze fakty dla nas prezentują się takowoż:

– 7 utworów składających się na ep APP brzmi świetnie, mamy tu klasyczny hip hop, trochę triphopowo-downtempowych klimatów ocierających się momentami o jazzowo-plumkające motywy. Mniam!

– te same 7 utworów można pobrać za darmochę na stronie sklepu Asfalt Records (trzeba się tylko zarejestrować, ale to też jest darmowe). Tam też można nabyć wersję jak najbardziej fizyczną epki.

Nasza sympatia do APP pewnie bierze się również z tego iż prywatnie cenimy sobie obu współudziałowców projektu, nie stoi to na przeszkodzie aby APP polecać każdej napotkanej przez nas osobie, nawet jeśli dotychczas nie podchodził jej np. rodzimy boombap lub nie interesowało palenie trawy 😉

APP jest zupełnie inne, warto sprawdzić.
http://appoficjalnie.pl/

stab

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *